Set me 2 Mbulesa per Ushqimet & Plastike per te prere ushqimet

Free shipping
Save 36%
BM4211643
2, 350 Lek
1, 500 Lek
You save: 850 Lek
Availability: 20 item(s)
Price in points: 1500 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set me 2 Mbulesa per Ushqimet & Plastike per te prere ushqimet

Mjaft praktike.

Nje menyre e mire per te mbrojtur ushqimin tuaj.

Nese keni bere gati ushqimin per te dashurin tuaj dhe e keni lene mbi tavoline, nuk do t'ju duhen gjithe ata kapake siper pjatave, por me keto mbulese do te mbroni ushqimin, do e mbani ate ngrohte dhe nuk do te beni ene te tjera pis.

Permasat mbulesa 1: 70cm*25cm

Permasat mbulesa 2: 75cm*55cm*35cm

Seti i plastikave per te prere ushqimet perbehet nga 3 cope, me permasa te ndryshme: 35*23 cm, 40*27 cm, 45*30 cm

No reviews found

Similar products

Free shipping
13, 000 Lek
Free shipping
4, 000 Lek
Free shipping
2, 500 Lek
Free shipping
4, 000 Lek
Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
1, 500 Lek
Free shipping
1, 600 Lek
Free shipping
3, 500 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase