Set tenxhere Hoffner

Free shipping
BM329769_4279
7, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...

Set tenxhere Hoffner

Ideale per mastershefin e shtepise. Ky set ka gjithçka ju nevojitet per gatimin me te mire.

Krijuar nga material me cilesi te larte qe i ben te sigurta per t’u perdorur, jetegjate dhe te qendrueshme. 

Nuk ngjisin dhe ruajne nxehtesine gjate gatimit.

Seti perbehet nga 12 pjese, 6 tenxhere dhe 6 kapaket e qelqit.

Dorezat dhe mbajtesja e kapakut prej inoksi nuk ndryshken dhe nxehen.

I lani mjaft lehtesisht edhe ne lavastovilje, mjaft praktike dhe te thjeshta ne pastrim. 

Seti perfshin:

  • tenxhere me bisht 16 cm
  • tenxhere 16 cm
  • tenxhere 18cm
  • tenxhere 20 cm
  • tenxhere 24 cm
  • tigan 24cm
  • 6 kapake qelqi te paster
Ngjyrat
Ngjyra:
Gold

No posts found

Write a review

Customers also bought

Save 22%
BM658282
BalkMall Dimensionet: 114cm*112cm*71cm Marka: Bestway Materiali: PVC Pesha: 2 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
2, 250 Lek 1, 750 Lek
You save: 500 Lek
In stock

Recently Viewed

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase