Set tenxheresh HUO CHU

Free shipping
BM8811125
8, 800 Lek
In stock
Price in points: 8800 points
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Set Tenxheresh me 10 pjese

Tenxheret jane me veshje graniti qe nuk ngjisin ushqimin qe gatuani. 

Te pershtatshme per te gjitha llojet e nxehtesise duke perfshire gazin, sobat elektrike dhe me shume. 

Mund te gatuani çdo lloj ushqimi, pa u shqetesuar nese do te ngjitet apo digjet. Materiali cilesor dhe rezistent ndaj gervishtjeve ben qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht dhe te pergatisni ushqime te shijshme, super shpejt, super thjesht.

Perbehen nga material qe nuk ndryshket dhe nxihet.

Tenxheret jane te permasave:

  • Diameter: 20 cm
  • Diameter: 24 cm
  • Diameter: 32 cm 
  • Diameter: 28 cm
  • Diameter: 28 cm 

Dorezat jane te forta, te qendrueshme dhe rezistente ndaj nxehtesise, gje qe i ben mjaft praktike kur i perdorni.

Edhe kapaket jane mjaft praktike, materiali xham me dorezen, e cila hiqet mjaft thjeshte, pa u djegur. 

Mjaft te thjeshta per t’u pastruar. 

Tenxheret me permasa te ndryshme ju lejojne te gatuani per sa persona te doni dhe sasine qe ju nevojitet.

Me ngjyrat mjaft te kendshme ngjyre jeshile dhe blu

Ngjyrat
Ngjyra:
Jeshile

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin