Skarë Elektrike Premier PR-37222

Transport Falas
BM0151685
3, 500 Lek
I Disponueshëm
+
Mix Shop
Mix Shop është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke ...


Skarë Elektrike Premier PR-37222

Shume praktike dhe funksionale per te gjithe ata qe e duan shijen e mishit ne skare, perimet e fresketa te pjekura mire, brinjet e qingjit, djathi i pjekur dhe shume ushqime te tjera.

Fale termostatit cilesor, nxehtesia shperndahet njetrajtesisht ne te gjithe siperfaqen e skares.

Tani mund te pergatisni ushqimin me te shijshem per te gjithe familjen, me vetem nje pajisje, pa krijuar tym dhe rremuje ne kuzhine.

Fuqia: 2200W 

Permasat: 48*30*7 cm

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë