Tigan 22 cm

Transport Falas
Kurse 19%
BM382751
1, 600 Lek
1, 300 Lek
Kursen: 300 Lek
I Disponueshëm
+
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj...


Tigan profesional me veshje graniti qe nuk ngjit

I pershtatshem per te gjitha llojet e nxehtesise duke perfshire gazin, sobat elektrike, sobat me induksion dhe me shume. Perbehet nga material qe nuk ndryshket dhe nxihet.

Mund te gatuani çdo lloj ushqimi, pa u shqetesuar nese do te ngjitet apo digjet. Materiali cilesor dhe rezistent ndaj gervishtjeve ben qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht dhe te pergatisni ushqime te shijshme, super shpejt, super thjesht.

Tigani vjen ne 3 permasa: 26, 24, 22 cm

Me dorezen e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise, e ben ate mjaft praktik ne perdorim.

E pastroni lehtesisht pa u munduar. 

Dimensionet:
22 cm
Materiali:
Granit
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë