Tigan 26 cm

Free shipping
Save 15%
BM019749
2, 000 Lek
1, 700 Lek
You save: 300 Lek
In stock
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...

Tigan profesional me veshje graniti qe nuk ngjit

I pershtatshem per te gjitha llojet e nxehtesise duke perfshire gazin, sobat elektrike, sobat me induksion dhe me shume. Perbehet nga material qe nuk ndryshket dhe nxihet.

Mund te gatuani çdo lloj ushqimi, pa u shqetesuar nese do te ngjitet apo digjet. Materiali cilesor dhe rezistent ndaj gervishtjeve ben qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht dhe te pergatisni ushqime te shijshme, super shpejt, super thjesht.

Tigani vjen ne 3 permasa: 26, 24, 22 cm

Me dorezen e forte dhe rezistente ndaj nxehtesise, e ben ate mjaft praktik ne perdorim.

E pastroni lehtesisht pa u munduar. 

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase