Tigan Gatimi Profesional 36 cm

Transport Falas
BM6671167
3, 000 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 3000 points
+
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj...


Tigan gatimi profesional

Per nje ushqim te shijshem dhe te shendetshem. 

Materiali eshte perzierje çelik&inoks.

Perbehet nga material qe nuk ndryshket dhe nxihet.

Pjesa e brendshme me veshje graniti.

I pershtatshem per te gjitha llojet e nxehtesise duke perfshire gazin, sobat elektrike, sobat me induksion dhe me shume. 

Mund te gatuani çdo lloj ushqimi, pa u shqetesuar nese do te ngjitet apo digjet. 

Materiali cilesor dhe rezistent ndaj gervishtjeve ben qe nxehtesia te shperndahet njetrajtesisht dhe te pergatisni ushqime te shijshme, super shpejt, super thjesht.

Tigani ka diameter 36 cm dhe thellesi 8 cm

Pastrohet lehtesisht pa u munduar. 

Dimensionet:
36 cm
Materiali:
Celik&Inoks

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë