Mbajtese per Furca dhembesh

BM954382
1, 500 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese per furçat e dhembeve dhe sende te tjera personale. 

Eshte e perbere nga plastike cilesore. 

Mban deri ne 6 furça dhembesh. 

Praktike dhe e thjeshte ne montim.

Ne çmim perfshihet mbajtesja dhe gotat pastike, JO furçat e dhembeve!

Pesha:
1 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM877348
Mbajtese per konfeta, te bera nga porcelan shume cilesor. Ngjyrat: roze, blu, e bardhe, jeshile. Nje dhurate e paharruar nga momenti me i bukur i jetes tuaj.
Vendi ProdhimitKine NgjyraE Bardhë
250 Lek
In stock
BM864238
Tabele edukative per femije prej druri.  Tabela eshte funksionale nga te dyja anet. Nga njera ane shkruhet me shkumes dhe nga ana e bardhe shkruhet me laps shenues. Shkronjat dhe numrat jane te bera nga druri dhe nga mbrapa kane magnet per t’u ngjitur ne tabele.    E...
Vendi ProdhimitKine
1, 050 Lek
In stock

Similar products

Save 20%
Promotion
1, 800 Lek 1, 440 Lek
Save 20%
Promotion
7, 500 Lek 6, 000 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
1, 000 Lek 800 Lek
Save 20%
Promotion
6, 200 Lek 4, 960 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin