Ndriçues Led per Foto/Video 30 cm

BM742741
3, 500 Lek
2, 700 Lek
You save: 800 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — 12 months warranty
  • — SMS notification
  • — Return and exchange
  • — Different payment methods
  • — Best price


Ndriçues led per te bere foto ose video.

Diametri 30 cm.

Vjen bashke me trekembeshin me gjatesi te rregullueshme.

Ideale per te bere foto me ndriçimin qe ju deshironi.

Mund te vendosni telefonin dhe beni foto e video te ndryshme, ne varesi te asaj çka ju nevojitet.

E pershtatshme sidomos per sallonet estetike, per video tutorial, per influencers, blogerat, personat qe ju nevojitet per punen e tyre. Duke qene se sot YouTube dhe rrjetet e tjera sociale jane nje burim te ardhurash, ky ndriçues LED do t’ua lehtesoje punen, duke bere videot ideale.

Tripodi eshte i bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, me qendrueshmeri te mjaftueshme.

E thjeshte ne perdorim, mund ta vendosni telefonin lehtesisht ne çdo pozicion qe deshironi.

Mbajtesi i telefonit eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e smartfoneve. Mund te rregullohet 360 grade. Ju do te mund te rregulloni kendin sipas nevojes per te siguruar drite perfekte.

Vete Tripodi mund te ndahet ne nje shkop selfie dhe nje trekembesh smartphone, duke e bere ate ideal per udhetime.

No posts found

Write a review

Similar products

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin