Komardare Flamingo per te rritur Bestway

Kurse 35%
BM497356
4, 650 Lek
3, 000 Lek
Kursen: 1, 650 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Komardare flamingo per te rritur Bestway 41108. 

Shijonin ditet e nxehta te veres dhe freskine e detit me komardaren Flamingo

Per te gjitha vajzat e apasionuara pas fotografise, me kete komardare do bejne fotot me te bukura te pushimeve te tyre

Komardarja ka 2 doreza per t'u mbajtur si dhe nje vend per te vendosur pijen e tyre

Marka:
Bestway
Modeli:
Flamingo/ 41108
Pesha:
4 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë