Dekoruese druri per vazo

BM451482
3, 300 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ambientet tuaja do te duken shume bukur me kete dekoruese prej druri

Ideale per te mbajtur vazot e luleve duke i sjelle gjalleri shtepise tuaj.

Kjo mbajtese prej druri eshte dizenjuar ne menyre qe te mbaje shume vazo lulesh. 

Perveç vazove mund te vendosni edhe kepuce, çanta apo sende te tjera. 

Fale materialit qe ka e ben ate te jete i mbrojtur nga moti apo insektet.

Eshte e pershtatshme per kopshtin tuaj, oborrin, veranden apo edhe per ne ambientet e brendshme te shtepise

Materiali:
Dru
Pesha:
4 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Similar products

Save 47%
3, 200 Lek 1, 700 Lek
Save 10%
5, 100 Lek 4, 600 Lek
Save 13%
4, 000 Lek 3, 500 Lek
Save 12%
3, 400 Lek 3, 000 Lek
Save 10%
10, 000 Lek 9, 000 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase