Dekoruese/Raft per Vazo me Lule

BM5901414
5, 200 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 5200 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Dekoruese/Raft per te vendosur vazo te ndryshme me lule

Rafti eshte dizenjuar ne menyre mjaft te veçante dhe mund te pershtatet ne ambiente te ndryshme te shtepise apo edhe biznesit tuaj.

Struktura e raftit eshte metalike ndersa raftet jane prej druri, duke siguruar keshtu qendrueshmeri.

Ka 5 rafte ku mund te vendosni vazo me lule, libra, objekte te ndryshme sipas deshires tuaj. Gjithashtu mund te vendosni objekte te ndryshme edhe ne pjesen e poshtme.

Raftet pastrohen lehtesisht pa u gervishtur dhe montimi eshte i thjeshte.

Arsyet pse duhet ta blini kete raft:

  • Mund ta kombinoni mjaft mire edhe me mobiljen e televizorit.
  • Dekoroni zyren tuaj, duke i dhene me shume gjalleri ambientit tuaj te punes.
  • Dekoroni kopshtin, veranden apo ballkonin e shtepise tuaj.
  • Gjithashtu ideale edhe per ne dhomen e gjumit, ku mund te vendosni vazo me lule, libra, objekte te tjera dekorative, etj.

 Material i mire me cilesi te larte

• Struktura eshte metalike, mjaft e qendrueshme dhe e papershkueshme nga uji.

• Pjesa e rafteve eshte prej druri, mjaft cilesor dhe qe nuk gervishtet, edhe kjo e papershkueshme nga uji.

Dizajn modern

• Mjaft praktik me dizajn elegant per t’u pershtatur me arredimin e shtepise suaj

Permasat: 52*24*96 cm

Dimensionet:
52*24*96 cm
Materiali:
Metalike&Dru
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë