Dollap Portative

BM53071
3, 500 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Zbukuroni Shtepine Tuaj me keto Dollape Portative. Te thjeshte, komode, praktike dhe me cmime shume ekonomike !

1 - Keto Dollape jane te perbere nga materiale ECO - Friendly, te pademshem per mjedisin !

Pjesa e struktures eshte e perbere nga celik special, rezistent ndaj ndryshkut. Fletet ( pjeset ) e dollapit jane te perbera nga Plastike PP ( Polypropylene ), rezistente ndaj ujit dhe pluhurit. Ne pakete perfshihen Nyjet Lidhese te cilat jane te perbera nga Plastike ABS ( Acrylonitrile butadiene styrene ) si dhe nje cekic druri, i cili mund tju nevojitet gjate montimit.

2 - Karakteristikat

Vend i bollshem per te vendosur gjera te ndryshme, si rroba, gjera personale, lodra.
I thjeshte per tu montuar.
Montimi behet sipas preferencave tuaja ose ne varesi te vendit ku do te vendoset.
Rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe bakterieve.
Te thjeshte per tu lare ose pastruar.

3 - Kujdes !

Sigurohuni gjate montimit qe fletet te arrin ne fund te Nyjes Lidhese, duke mos lene hapsire bosh.
Mos i lini ne ambjente te jashtme per nje kohe te gjate.
Mbajini larg nxehtesise dhe zjarrit.
Perdorimi i kimikateve te forte per pastrim eshte i ndaluar.
Nuk sugjerohet te perdoret per gjera te renda sic jane librat etj.
Ju lutem matni vendin ku do ta vendosni perpara se te beni blerjen e produktit !

Permasat: 74cm*37cm*111cm

Per me shume Info rreth materialit dhe menyres se montimit ndiqni kete video ne Youtube !

Dimensionet:
74cm*37cm*111cm
Materiali:
Plastike Polypropylene

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM268188
BalkMall Dimensionet: 37cm*37cm*57cm Materiali: Plastike PP (Polypropylene) Modeli: Minion Pesha: 1.77 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 050 Lek
In stock
BM321625
Dyshek me ajer Bestway 6701 Dyshek per perdorim te jashtem ose te brendshem, per kamping, shtepi pushimi, etj.  Pjesa e siperme eshte kamosh shume i rehatshem, mjaft praktik. Permasat: 99*188*22 cm Dysheku vjen me ngjyre blu te erret. 
2, 350 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase