Karrige me ajer Bestway 75049

Kurse 18%
BM883358
2, 750 Lek
2, 250 Lek
Kursen: 500 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Karrige me ajer Bestway 75049. 

Mjaft komode dhe e rehateshme. 

Pjesa ku ulesh eshte e perbere prej kamoshi, ne ngjyre gri dhe pjesa e kraheve eshte ne ngjyre te zeze.

Ka vend per te vendosur pijen. 

E pershtatshme per t'u relaksuar dhe per te lexuar.


Marka:
Bestway
Modeli:
75049
Pesha:
3.00 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë