Raft Kepucesh Portative me 4 Kate

BM9351517
3, 100 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 3100 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Raft kepucesh portative

Perbehet nga 4 kate.

Mjaft praktike dhe e thjeshte.

Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut. Pjeset e raftit jane te perbera nga dru.

  • Vend i bollshem per te vendosur kepuce, vazo lulesh apo gjera te ndryshme.
  • I thjeshte per t’u montuar.
  • Te thjeshte per t’u lare ose pastruar.
  • Mund ta vendosni ne veranden tuaj, ne nje ambient te brendshem apo ne oborr.

Permasat: 65cm*25cm*95cm

Dimensionet:
65cm*25cm*95cm
Materiali:
Dru&Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë