Raft Kepucesh Portative me 10 Kate

BM9531006
1, 650 Lek
In stock
Price in points: 1650 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Raft Kepucesh Portative

Materiali: Metalike & Plastike

Rafti i kepuceve perbehet nga 10 kate dhe mban deri ne 30 pale kepuce.

Skeleti eshte i perbere nga plastike dhe pjesa ku vendosen kepucet eshte metalike. 

Ideale per ta vendosur ne korridor, ballkon, garazh apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar kepucet tuaj dhe duke shmangur rremujen.

Rafti eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Mund ta levizni lehtesisht kudo qe deshironi ta vendosni.

Permasat: 65*30*158 cm

Ardi
Comment
Produkti si ne foto, cilesor, posta e shpejte..

Customers also bought

Save 20%
BM783782
BalkMall
1, 500 Lek 1, 200 Lek
You save: 300 Lek
In stock
BM663837
BalkMall Dimensionet: 111*37*148 cm Materiali: Plastike PP (Polypropylene) Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
5, 500 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase