Raft Metalik (Varëse Rrobash) Teke

BM2641551
2, 700 Lek
Availability: 2 item(s)
Price in points: 2700 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Raft Metalik & Varese Rrobash Teke

Mjaft praktik dhe funksional.

Organizoni rrobat tuaja dhe shmangni rremujen ne shtepi.

Material cilesor, i perbere nga shufra çeliku qe nuk ndryshken.

Fale struktures se tij te qendrueshme ky raft praktik mban mjaftueshem peshe.

Ideale per ta vendosur ne dhomen e gjumit, dhomen e ndenjes, korridor, dhomen e femijeve, sallon, ballkon etj.

Kapacitet i madh ruajtes

Perdoret per te varur rroba te ndryshme.

Ne grepat anesore mund te varni çantat kapelet, shajet, etj.

Mban mjaftueshem peshe fale qendrueshmerise dhe materialit te tij.

Montohet lehtesisht dhe nuk ze shume vend.

Permasat: 40*150*150 cm

No reviews found

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase