Raft per kepucet me 4 Kate

BM222804_B262
1, 000 Lek
In stock
Price in points: 1000 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Rafti i kepuceve perbehet nga 4 kate dhe mund te mbaje 8 pale kepuce, nga 2 pale per kat, ose dhe nga 3 pale ne varesi te madhesise se kepuceve.

Skeleti eshte i perbere nga shufra metalike dhe nderlidheset jane plastike. Veshja e jashtme eshte rrobe. 

Ideale per ta vendosur ne korridor, ballkon, garazh apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar kepucet tuaj dhe duke shmangur rremujen.

Nese keni kepuce me taka te larta, çizme te larta apo pajisje te tjera qe doni te vendosni, ju mund te hiqni nje kat dhe ta pershtasni mjaft mire sipas nevojave tuaja.

Rafti eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Mund ta levizni lehtesisht kudo qe deshironi ta vendosni.

Nese nuk deshironi qe te shihen kepucet qe vendosni, ju keni mundesine ta mbyllni me zinxhir pjesen mbuluese dhe ne kete menyre do te mbani kepucet tuaja larg pluhurit gjithashtu.

Permasat: 60*30*72cm

Dimensionet:
60*30*72cm
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Blu

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM679797_486F
BalkMall Ngjyra: E Zezë
NgjyraE Zezë
500 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase