Prift Metalik per Rrobat

BM670819
1, 200 Lek
In stock
Price in points: 1200 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Prift Metalik per Rrobat, mjaft praktik dhe i thjeshte ne perdorim. 

Mund te varni rroba te ndryshme si xhupat, xhaketat, çantat, etj.

Ka 12 grepa ku mund te varni rrobat tuaja. 

E gjitha eshte e perbere nga material metalik qe nuk ndryshket dhe pastrohet me lehtesi.

Mund te mbaje deri ne 10 kg peshe.

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin