Mbajtese Aksesoresh per Tualet

BM633817
2, 400 Lek
Out of stock
Price in points: 2400 points
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese Aksesoresh per Tualet, e thjeshte ne montim, pa qene nevoja qe te shponi pllakat.

E vendosni me ane te pllakave ngjitese mjaft lehtesisht. 

Perbehet nga 3 shtresa te ndryshme, ku mund te vendosni shampo, shishe te ndryshme, peshqira, sapune, kremra te ndryshem etj.

Kursen hapesiren ne tualet dhe e ben ate te duket sa me i rregullt dhe i paster. 

Perbehet nga material plastike dhe metalik qe nuk ndryshket.

Maksimumi i peshes qe mund te mbaje eshte 5 kg.

No reviews found

Customers also bought

BM321625
Dyshek me ajer Bestway 6701 Dyshek per perdorim te jashtem ose te brendshem, per kamping, shtepi pushimi, etj.  Pjesa e siperme eshte kamosh shume i rehatshem, mjaft praktik. Permasat: 99*188*22 cm Dysheku vjen me ngjyre blu te erret. 
2, 350 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase