Mbajtese Letre Tualeti

BM092703
1, 050 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese Letre Tualeti.

Nuk ka nevoje per te shpuar murin

Vendoset me ngjitje ( ngjites shume i forte )

E perbere nga plastike cilesoreMateriali:
Plastike
Vendi Prodhimit:
Kinë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM461729
Mbajtese Aksesoresh per Tualet Materiali: Inoks Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i pastroni me lehtesi. Ngjitet ne mur me ane te 4 pllakave ngjitese. Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks...
2, 800 Lek
In stock
BM719733
Mbajtese Sapuni per tualet Materiali: Inoks qe nuk ndryshket. Shume praktike, e lehte per t'u pastruar dhe e thjeshte per t'u montuar. Nuk eshte nevoja te shponi murin, vendoset me ngjitje.  Ka dy hapesira per te vendosur sapunet ne tualet, por gjithashtu mund ta perdorni ne kuzhinen...
950 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin