Raft Organizues për Lavatriçe

BM8451411
2, 350 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 2350 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mjaft praktike per ta vendosur siper lavatriçes ne tualetin tuaj, per me shume hapesire dhe rafte shtese.

Nje zgjidhje e shkelqyer per te kursyer hapesiren, per te vendosur rregullin ne tualetin tuaj, si dhe per te shmangur rremujen.

Karakteristikat:

  • Krijuar nga çelik-inox me cilesi te larte, i qendrueshem, rezistent ndaj lageshtires.
  • Ju mund te rregulloni me lehtesi produktet e pastrimit, pajisjet shtëpiake, produktet kozmetike dhe pajisje te tjera sipas nevojes.
  • Disa menyra per te perdorur, duke perdorur plotesisht te gjithe hapesiren qe ju lejon ky raft.
  • Montohet me lehtesi.
  • Perbehet nga 3 kate.
  • Pesha maksimale qe mban eshte rreth 20 kg.

Permasat: 68x25x163 cm

Me kete ne tualetin tuaj nuk do te keni nevoje per dollape apo rafte te tjera shtese. Mund te vendosni gjithçka qe keni ne tualetin tuaj, qe nga peshqiret, revistat, detergjentet, shampot, sapunet, letren higjienike, hekurin, vazo me lule, dhe me shume. 

Pershtatet ne shumicen e tualeteve standarde qe ndodhen ne shtepite tuaja.

Dimensionet:
68x25x163 cm
Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë