Varese per Peshqirat

BM753572
2, 300 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Varese per peshqirat. Materiali alumin. Vendoset me ngjitje, pa patur nevoje te shponi pllakat. Ne te dy anet ka varese per te varur aksesore te ndryshem. Gjatesia 57.5 cm

Dimensionet:
57.5 cm
Materiali:
Alumin
Vendi Prodhimit:
Kinë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM321625
Dyshek me ajer Bestway 6701 Dyshek per perdorim te jashtem ose te brendshem, per kamping, shtepi pushimi, etj.  Pjesa e siperme eshte kamosh shume i rehatshem, mjaft praktik. Permasat: 99*188*22 cm Dysheku vjen me ngjyre blu te erret. 
2, 350 Lek
I Disponueshëm
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë