Çantë Gucci per Meshkuj

Free shipping
BM4241113
15, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Çantë Gucci per Meshkuj

Perbehen nga 100% lekure. 

Jane mjaft cilesore dhe funksionale.

Eshte shume praktike duke e mbajtur tek pjesa e belit ose tek krahu.

Çantat janë imitim shume cilesor i origjinales.

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin