Android TV Box H50

BM1031515
6, 000 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 6000 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ktheni televizorin tuaj ne nje smart TV ne vetem pak sekonda.

Shijoni çdo shfaqje, film, loje e gjithçka tjeter ne internet me familjen tuaj.

Shikoni stacionet tuaja kombetare dhe ato nderkombetare mjaft lehtesisht me cilesine me te mire te imazhit.

4Gb RAM dhe 32Gb memorie e brendshme

Paketimi ka brenda pultin, i cili ua lejon ta perdorni me lehtesi android box.

Cilesia e videos 4K 1080P, duke sjelle imazh te paster, me ngjyra te gjalla.

Mund ta lidhni me mouse ose edhe tastiere wireless.

Karakteristikat:

 • Certifikimi: CE
 • Ethernet: 100 m
 • CPU: RK3318 Quad-Core
 • RAM: 4GB, ROM: 32GB
 • WIFI: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; 2.4G / 5G.
 • Bluetooth: 4.0
 • Audio Output: SPDIF
 • HOST: USB2.0 /3.0
 • Operating system: Android 10.0
 • Video Output: HDMI, AV
 • Media: Suport per online video, televizion, filma, muzike, radio
 • Office: WORD, EXCEL, POWERPOINT, PDF, TXT
 • Audio playback - Suport: MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AC3, AMR, DTS, RA, WAV, FLAC
 • Video player Format: H.265, H.264 AVC, MPEG1/2/4

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Kurse 35%
6, 500 Lek 4, 200 Lek
Kurse 25%
8, 000 Lek 6, 000 Lek
Kurse 27%
5, 500 Lek 4, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë