Android TV Box MX10

Free shipping
Save 25%
BM832395
8, 000 Lek
6, 000 Lek
You save: 2, 000 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Android TV Box MX10. Kthen televizorin tuaj ne Smart TV. 4 GB Ram dhe 32 GB Memorje e Brendshme.

Memorie e brëndshme:
32 GB
Modeli:
MX10
Ram:
4 GB
Vendi Prodhimit:
Kinë
Dergoni nje ne Berat
Write a review

Customers also bought

BM633177
Puzzle Druri me numrat dhe veprimet si mbledhja, zbritja, shumezimi, pjesetimi dhe barazimi. Femijet do t’i mesojne me shpejt numrat dhe veprimet me to, duke u argetuar. Puzzle i perbere nga ngjyra dhe dizajne te ndryshme. E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjeç.
Vendi ProdhimitKine
400 Lek
In stock

Similar products

Save 42%
6, 000 Lek 3, 500 Lek
Save 27%
5, 500 Lek 4, 000 Lek
Save 35%
6, 500 Lek 4, 200 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin