Android TV Box MXQ 4K

Save 42%
BM563642
6, 000 Lek
3, 500 Lek
You save: 2, 500 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Android TV Box MXQ-4K

Ktheni televizorin tuaj ne smart tv me kete android tv box. 

Ben te mundur lidhjen e televizorit tuaj me internet nga ku me pas mund te shikoni video, filma ose luani lojra te ndryshme. 

  • Ram: 1 GB
  • Memorje e brendshme: 8 GB

Marka:
Android TV Box
Memorie e brëndshme:
8 GB
Modeli:
MXQ-4K
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM012478
Mbajtese dekorative per vazo, metalike te lyera ne menyre profesionale. Perdorimi ne ambiente te brendshme dhe te jashtme.  Permasat e dekorueses jane: 82cm*70cm*27cm Shenim: Ne shesim vetem mbajtesen dekorative, jo vazot e luleve.
Vendi ProdhimitKine
3, 300 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
Save 25%
8, 000 Lek 6, 000 Lek
Save 27%
5, 500 Lek 4, 000 Lek
Save 35%
6, 500 Lek 4, 200 Lek
Save 38%
1, 300 Lek 800 Lek
Save 10%
1, 950 Lek 1, 750 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin