Fishe Karikimi 3 ne 1

BM812814
400 Lek
In stock
Price in points: 400 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Fishe Karikimi 3 ne 1

Dizajn mjaft i veçante.

Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning duke u lidhur me pjesen e fishes me ane te magneteve.

E pershtatshme per çdo lloj telefoni.

Koka rrotullohet 360 grade duke u pershtatur keshtu edhe me pozicionin e telefonit.

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme, Roze, Blu dhe Jeshile.

Gjatesia e fishes eshte 1m.

Fisha eshte e perbere nga drita LED dhe gjate karikimit ndizet. Drita fillon te shuhet ngadale derisa fiket nderkohe qe telefoni karikohet plotesisht.

Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM812814
Fishe Karikimi 3 ne 1 Dizajn mjaft i veçante. Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning duke u lidhur me pjesen e fishes me ane te magneteve. E pershtatshme per çdo lloj telefoni. Koka rrotullohet 360 grade duke u pershtatur keshtu edhe me pozicionin e...
NgjyraRozë
400 Lek
In stock
BM113698
DZ09 Smartwatch Me nje ekran te shkelqyer prej 1.54", rezolucion HD me 240x 240 pixel, kjo ore inteligjente perfshin nje slot per te vendosur nje karte SIM te çdo operatori te telefonise celulare, ne menyre qe te beni dhe merrni thirrje telefonike ne menyre te pavarur, pa qene e nevojshme te...
Vendi ProdhimitKine NgjyraE Zezë
1, 400 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
Save 25%
8, 000 Lek 6, 000 Lek
Save 42%
6, 000 Lek 3, 500 Lek
Save 27%
5, 500 Lek 4, 000 Lek
Save 35%
6, 500 Lek 4, 200 Lek
Save 38%
1, 300 Lek 800 Lek
Save 10%
1, 950 Lek 1, 750 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin