Kufje me bluetooth Remax RB-T13

BM680138
1, 600 Lek
1, 100 Lek
You save: 500 Lek
Availability: 70 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kufje me bluetooth Remax RB-T13. E vogel, e rehateshme dhe elegante. Cilesi zeri shume te paster, HD. Vjen ne 2 ngjyra, te bardhe dhe te zeze. Kryesishte perdoret per te folur ne telefon, por mund te perdoret dhe per te degjuar muzike.

Marka:
Remax
Modeli:
T13
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

No reviews found

Similar products

Save 44%
1, 800 Lek 1, 000 Lek
Save 37%
1, 900 Lek 1, 200 Lek
Save 33%
1, 800 Lek 1, 200 Lek
Save 48%
2, 300 Lek 1, 200 Lek
Save 44%
1, 800 Lek 1, 000 Lek
Save 58%
3, 800 Lek 1, 600 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase