Kufje me bluetooth Remax RB-T18

Kurse 33%
BM707630
1, 800 Lek
1, 200 Lek
Kursen: 600 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kufje me bluetooth Remax RB-T18

Mjaft praktike dhe te thjeshta ne perdorim.

Vijne ne dy ngjyra: e bardhe & e zeze

Lidhen me pajisje Android dhe iOS

Perdorimi: Muzike, telefonate, lojera

Mund te lidhet me dy telefona njekohesisht.

- Dizajn ergonomik
- Produkt origjinal i Remax

- Versioni Bluetooth: 4.1
- Distanca e Transmisionit: 10m
- Pergjigja e frekuences: 20Hz-20KHz
- Kapaciteti i baterise: 50mA
- Fuqia e vleresuar: 3mW
- Koha e funksionimit: Rreth 5 ore
- Koha Stanby: 80 ore
- Koha e karikimit: 2 ore
- Permasat e produktit: 9,5 x 9 x 4 cm
- Pesha e produktit: 0.1 kg


Dimensionet:
9,5 x 9 x 4 cm
Marka:
Remax
Modeli:
RB-T18
Pesha:
0.10 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
Kurse 44%
1, 800 Lek 1, 000 Lek
Kurse 26%
1, 900 Lek 1, 400 Lek
Kurse 33%
2, 300 Lek 1, 550 Lek
Kurse 31%
1, 600 Lek 1, 100 Lek
Kurse 31%
1, 800 Lek 1, 250 Lek
Kurse 42%
3, 800 Lek 2, 200 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë