Kufje Remax RM-512

BM124117
400 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Kufje Remax RM-512. Komode ne perdorim. Vijne ne 4 ngjyra : te bardhe , te kuqe , te zeze dhe roze. Frekuenca 20 HZ-20 KHZ.Gjatesia 1.2 metra.

Marka:
Remax
Modeli:
RM-512
Vendi Prodhimit:
Kinë
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin