Kufje Remax RM-S15

BM774115
950 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Kufje sportive Remax RM-S15. Te gjata 1.2 meter. Kontroll per volumin. Perdoren ne aktivitete te ndryshme sportive. Keto kufje mund te perdoren per te degjuar muzike ndersa mikrofoni i integruar ju lejon te flisni ne telefon.

Marka:
Remax
Modeli:
S15
Vendi Prodhimit:
Kinë
Ngjyrat
Ngjyra:
E Verdhë

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin