Boks me bluetooth Remax RB-M11

BM120121
1, 950 Lek
1, 750 Lek
Kursen: 200 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Boks me bluetooth Remax RB-M11. Te vegjel, praktike dhe me cilesi zeri shume te paster. Keto bokse vijne ne 4 ngjyra, te bardhe, te zeze, te kuqe dhe jeshile.

Dimensionet:
19cm*6cm*9cm
Modeli:
M11
Vendi Prodhimit:
Kinë
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë