Boks me bluetooth Remax RB-M22

Kurse 38%
BM149629
8, 000 Lek
5, 000 Lek
Kursen: 3, 000 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Boks me bluetooth Remax RB-M22

Cilesi zeri shume e paster. I pershtatshem per ambjente te brendshme, por edhe te jashtme.

Perbehet nga dy pjese te cilat mund te perdoren se bashku si nje boks i vetem ose mund te ndahen dhe te perdoren si bokse te veçante per te degjuar muzike. Te pershtatshme per t’u lidhur me kompjuteret, laptopet, telefonat.

 • Material ABS, i forte dhe cilesor kunder gervishtjeve
 • Bluetooth 4.2
 • Lidhja behet me wireless dhe fish.
 • Boks me bluetooth. 
 • I pajisur me mikrofon me te cilin mund te beni telefonata.
 • Fuqia: 3W
 • Tensioni: 5 V
 • Kapaciteti i baterise: 1000mAH
 • Koha e karikimit: 2 ore 
 • Jetegjatesia e baterise: 8 ore 
 • Bateria: Li-polymer
 • Pesha: 1 kg
 • Permasat e produktit(LxWxH): 6.75 x 6.40 x 8.90 cm
 • Paketimi permban: 2 bokset, 1 kabull per audion, 1 kabull per karikimin, manualin e perdorimit ne anglisht.
Dimensionet:
6.75 x 6.40 x 8.90 cm
Marka:
Remax
Modeli:
RB-M22
Pesha:
1 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë