Fishe Karikimi 3 ne 1

BM812814_5CD4
600 Lek
In stock
Price in points: 600 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Fishe Karikimi 3 ne 1

Dizajn mjaft i veçante.

Vjen me 3 koka te ndryshme per karikim, Micro, Type-C dhe Lightning duke u lidhur me pjesen e fishes me ane te magneteve.

E pershtatshme per çdo lloj telefoni.

Koka rrotullohet 360 grade duke u pershtatur keshtu edhe me pozicionin e telefonit.

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme, Roze, Blu, Jeshile dhe te bardhe.

Gjatesia e fishes eshte 1m.

Fisha eshte e perbere nga drita LED dhe gjate karikimit ndizet. Drita fillon te shuhet ngadale derisa fiket nderkohe qe telefoni karikohet plotesisht.

Ngjyrat
Ngjyra:
Blu
Gjergji Muke
Comment
Si te porosit

Customers also bought

Save 29%
BM603886
BalkMall Ngjyra: Silver
NgjyraSilver
1, 700 Lek 1, 200 Lek
You save: 500 Lek
In stock
Free shipping
BM4201568
Video Zmadhues F6 Produkti ideal per te pare filma ne smartphone tuaj me nje pamje me te zmadhuar. Perforcuesi i ekranit te palosshem te ekranit mund te zmadhoje 4-6 here ekranin e telefonit dhe te siguroje imazhe të qarta, te kristalta HD, duke siguruar pervojen me te mire te shikimit....
1, 200 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
1, 200 Lek
300 Lek
Save 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Save 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Save 29%
700 Lek 500 Lek
Save 29%
700 Lek 500 Lek
Save 67%
1, 800 Lek 600 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase