Fishe Remax RC-099

BM696636
1, 200 Lek
450 Lek
Kursen: 750 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Fishe Remax RC-099a dhe RC-099t. 

Fisha mblidhet brenda kutise per lehtesi ne perdorim dhe per te zene sa me pak vend. 

Gjatesia: 1 m

E pershtatshme per modelet me te fundit te Apple dhe pajisjeve Android.

Ben karikim te shpejte te pajisjeve dhe mbron nga mbingarkesa. 

E lehte per t’u marre me vete, nuk ka kabuj qe ngaterrohen.

Materiali: ABS + TPE + aliazh alumini

Dimensionet:
1 m
Marka:
Remax
Modeli:
RC-099
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë