Karikues wireless Remax RP-W3

BM735649
2, 200 Lek
1, 200 Lek
Kursen: 1, 000 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Karikues wireless Remax RP-W3

Karikoni telefonin tuaj, pa patur nevojen e telave te karikuesve normale. 

Teknologjia me e re e karikimit. 

  • Vjen ne 2 ngjyra te bardhe dhe te zeze.
  • Pesha: 0.10 kg
  • Diametri: 10 cm
  • E pershtatshme per pajisjet: Apple, Samsung, Lenovo, LG, Nokia, etj.
  • Efiçenca e karikimit: Rreth 70% 
  • Fuqia: 5W
Dimensionet:
10 cm
Marka:
Remax
Modeli:
RP-W3
Pesha:
0.10 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë