Kase kundra ujit per smartphone Remax RT-W2

BM793142
1, 300 Lek
550 Lek
Kursen: 750 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kase kundra ujit per smartphone Remax RT-W2. Qendron siper ujit ne rast se ju bie telefoni nga duart. Rezistente deri ne 20 meter thellesi. Materiali cilesore i jep siguri telefonit tuaj.


Marka:
Remax
Modeli:
RT-W2
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë