Mates Aktiviteti Fizike

Kurse 35%
BM102664
2, 300 Lek
1, 500 Lek
Kursen: 800 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mates Aktiviteti Fizike

 • Monitoron aktivitet e perditeshme fizike, pedometer, rrahjet e zemres, gjumin
 • Bluetooth 4.0 
 • Suport per Android 4.4+, IOS 8.0+
 • Ngjyrat e zeze, blu dhe e kuqe
 • Majfton te prekni ekranin per te kontrolluar oren
 • Ora regjistron numrin e hapave, kalorite e djegura, trajektoren e drejtimin dhe distancen e pershkruar
 • Monitoron dhe regjistron me saktesi rrahjet e zemres tuaj, presionin e gjakut
 • Kur flini gjume, ora gjurmon kohen dhe cilesine e gjumit qe beni
 • Ju tregon se çfare keni bere gjate dites si dhe ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare
 • Merrni thirrje, mesazhe, reminder
 • Kur ju marrin ne telefon ose ju dergojne ndonje mesazh, ora do te vibroje duke ju lajmeruar
 • E papershkueshme nga uji: Ju mund te lani duart, fytyren, te dilni ne shi apo te hidhni uje tek ora
 • Por nuk duhet te laheni apo te zhyteni me te ne plazh
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë