Mbajtese celulari per makine Remax RM-C04

Kurse 44%
BM665125
1, 800 Lek
1, 000 Lek
Kursen: 800 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese celulari per makine Remax RM-C04. Ngjiten tek kroskoti i makines. Perdoren per telefona te ndryshem. Kane ABS per zbutjen tronditjeve te mundshme. VIjne ne 3 ngjyra.

Marka:
Remax
Materiali:
Plastike
Modeli:
RM-C04
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Verdhë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë