Mini Kamer 1080P HD me Wireless

BM3341514
2, 400 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 2400 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mini Kamer me Wireless

Ideale per ta vendosur ne çdo cep te shtepise, biznesit tuaj per te monitoruar nga grabitjet qe mund te ndodhin. 

Kamera ka permasa shume te vogla, nuk dallohet kollaj.

Montohet lehtesisht ne ambiente te ndryshme. 

Mund ta lidhni me telefonin tuaj dhe te shikoni ne kohe reale çfare ndodh. 

Monitoron levizjet qe ndodhin para kameres dhe çon njoftimin tek telefoni juaj.

Mini Kamera eshte ideale per te pare si ne drite, diten ashtu edhe ne erresire gjate nates.

Punon me bateri te karikueshme

Kamera ka permasa: 4.5*4*2cm

Formati i videos: AVI

Rezolucioni i videos: 1080P

Vizioni i nates: 0.5Lux

Frame Rate: 25fps 

Kendi i Shikimit: 150 grade

Kohezgjatja e baterise: 1 - 3 ore

Diapazoni i regjistrimit: 5M 

Kapaciteti: 128Gb

Funksionon per pajisjet Android dhe iOS

Ka vend per te vendosur karten e memorjes

Dimensionet:
4.5*4*2cm
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 67%
1, 800 Lek 600 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë