Aparat Fotografish per Femije

BM571287
2, 000 Lek
1, 500 Lek
You save: 500 Lek
Availability: 4 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ky aparat fotografish per femije vjen ne dy ngjyra, blu dhe roze.

Jepini mundesine femijeve tuaj te fotografojne momentet e tyre me te bukura me kete aparat fotografish.

  • Ekran 2" IPS
  • Porte Mini USB per karikim
  •  Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e perfshire ne paketim.
  • Foto dhe video me rezolucion te larte


Pesha:
0.30 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Blu

No reviews found

Customers also bought

Save 48%
BM414995
BalkMall
1, 250 Lek 650 Lek
You save: 600 Lek
Availability: 19 item(s)
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase