Freskuese Elektrike DIY per femije

BM656164
1, 050 Lek
500 Lek
You save: 550 Lek
Availability: 10 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kjo freskuese elektrike do t'ju jape mundesi se bashku me femijen tuaj te argetoheni dhe mesoni se bashku duke e montuar.

Mjaft e thjeshte ne montim.

Nen rrezet e diellit, ndizni çelsin dhe fletet e freskueses do te fillojne te rrotullohen.

Qellimi i kesaj lodre eshte qe femija te kuptoje konvertimin e energjise, energjine e paster dhe lidhjen e thjeshte te qarkut.

Nxisni shpirtin inovativ, eksperimental dhe shkencor te femijes tuaj.

E rekomandueshme per femije mbi 5 vjeç. 

Dimensionet:
10.5*7.8*14CM
Materiali:
Plastike
Pesha:
0.20 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase