Lodër Allçie me Ngjyrosje (Halloween)

Save 43%
BM5781623
700 Lek
400 Lek
You save: 300 Lek
Availability: 2 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Loder Allçie me Ngjyrosje (Halloween)

Kjo loder allçie eshte e pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjeç.

Vjen ne temen e halloween.

Nje menyre argetuese per te kaluar kohe me femijen tuaj duke ngjyrosur se bashku. Paketimi ka penelin dhe bojerat me ngjyra te ndryshme.

Nje dhurate e shkelqyer per femijet qe kane qejf artin. Femijet do te shprehin kreativitetin e tyre permes ngjyrave dhe dizjanit duke perdorur bojen qeramike dhe allçine. 

No reviews found

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase