Dinosaur Robot per femije

Kurse 38%
BM578459
8, 000 Lek
5, 000 Lek
Kursen: 3, 000 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Dinosaur Robot per femije

Dinosauri luan muzike, kercen, tregon tregime, enciklopedine e dinosaureve dhe mund te ece.

Te gjithe keto e bejne nje dhurate mjaft te veçante per femijet tuaj.

Materiali:
Plastike
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë