Jeep loder per femije

Transport Falas
Kurse 20%
BM300225
1, 250 Lek
1, 000 Lek
Kursen: 250 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete Jeep loder se bashku!

Eshte e perbere nga 213 pjeseza metalike dhe plastike te ndryshme, te cilat mund t’i ndertoni hap pas hapi sipas ilustrimeve ne paketim. Nje loder e shkelqyer per t’i argetuar femijet tuaj me ore te tera.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur. Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarin logjik dhe do te forcoje aftesite perzgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup bashkepunimit, nderton aftesi sociale, qe do te thote me shume kohe per nenen dhe babin.

Do te rritet vetebesimi i femijeve tuaj. Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes dhe do te rritet besimi tek vetja e tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te eertifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 8 vjeç.

Lojrat me makina tani vijne ndryshe. Formo dhe Luaj!

Materiali:
Plastike&Metalike
Modeli:
No.816B-46
Pesha:
0.60 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë