Makine loder per femije

Transport Falas
Kurse 20%
BM173217
1, 250 Lek
1, 000 Lek
Kursen: 250 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete makine loder se bashku!

Eshte e perbere nga 245 pjeseza metalike dhe plastike te ndryshme. Ne paketim ka ilustrime se si te beni formimin e pjesezave sa me thjeshte. Nje loder e shkelqyer per t’i argetuar femijet tuaj me ore te tera.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur. Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarit logjik dhe do te forcoje aftesite per zgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup dhe bashkepunimit, si dhe nderton aftesi sociale.

Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes e realizimit si dhe do te rritet vetebesimi i tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te certifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 8 vjeç.

Lojrat me makina tani vijne ndryshe. Formo dhe Luaj!

Materiali:
Plastike&Metalike
Modeli:
No.816B-49
Pesha:
0.60 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë