Set me 5 Puzzle

Transport Falas
Kurse 25%
BM7771637
2, 000 Lek
1, 500 Lek
Kursen: 500 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 1500 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set me 5 Puzzle per Femije

Seti permban 5 Puzzle me forma te ndryshme, si kafshe te tokes, ujit, fruta-perime, forma gjeometrike.

Te gjithe puzzle jane material druri.

Puzzle vijne me ngjyra dhe dizajne te ndryshme qe femija juaj te argetohet duke mesuar.

E rekomandueshme per femije mbi 5 vjeç.

Materiali:
Dru

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë