Tabele vizatimi magnetike

BM408196
700 Lek
400 Lek
You save: 300 Lek
Availability: 9 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Tabele vizatimi magnetike per femije me permasat 21.5*17.5 cm.

Me ane te fushes magnetike, lapsi terheq zarat e vegjel ne siperfaqe te tabeles dhe ne kete menyre duke u bashkuar ato formojne vija ose figura te ndryshme.

Nje loder edukative qe ndihmon ne zhvillimin e kreativitetit tek femijet tuaj.

Vjen ne ngjyra te ndryshme: e kuqe, e zeze.

Dimensionet:
21.5cm*17.5cm
Materiali:
Plastike
Pesha:
0.40 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Similar products

Free shipping
Save 32%
2, 200 Lek 1, 500 Lek
Free shipping
Save 25%
2, 000 Lek 1, 500 Lek
Save 50%
900 Lek 450 Lek
Save 60%
750 Lek 300 Lek
Save 21%
2, 400 Lek 1, 900 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase