Tank loder per femije

Save 60%
BM454222
1, 250 Lek
500 Lek
You save: 750 Lek
Availability: 10 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete tank loder se bashku!

Eshte e perbere nga 211 pjeseza metalike dhe plastike te ndryshme, te cilat mund t’i ndertoni hap pas hapi sipas ilustrimeve ne paketim. Nje loder e shkelqyer per t’i argetuar femijet tuaj me ore te tera.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur. Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarin logjik dhe do te forcoje aftesite perzgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup bashkepunimit, nderton aftesi sociale, qe do te thote me shume kohe per nenen dhe babin.

Do te rritet vetebesimi i femijeve tuaj. Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes dhe do te rritet besimi tek vetja e tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te eertifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 8 vjeç.

Lojrat me makina tani vijne ndryshe. Formo dhe Luaj!

Materiali:
Plastike&Metalike
Modeli:
No.816B-140
Pesha:
0.50 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Similar products

Free shipping
Save 32%
2, 200 Lek 1, 500 Lek
Free shipping
Save 25%
2, 000 Lek 1, 500 Lek
Save 50%
900 Lek 450 Lek
Save 60%
750 Lek 300 Lek
Save 21%
2, 400 Lek 1, 900 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase